top of page

                        Lpg Lipomassage

Lpg Lipomassage

         Nesporné výhody, pokud si vyberete nás

Nejlepší cena za proceduru v ČR

Oblek  na ošetřeni je zdarma
Aplikace těla gelem proti celulitidě před ošetrenim  zdarma
Při zaplacení  za 10 ošetření  , 1 ošetřeni zdarma.
V provozu jsou vždy 3 přístroje, žádné prodlevy při rezervaci.

Celulitida je nepřítel č. 1 moderních žen. Celulitida se projevuje jako změna tukové tkáně: vizuálně a na ohmat jsou patrné změny, které na kůži tvoří důlky a hrbolky. To svědčí o ucpání cév v podkožní tukové tkáni, což brání plnohodnotnému zásobování živinami a kyslíkem. Kromě toho se stává obtížnějším odstraňování tekutin, toxinů a tuků z těla.

Účinně si poradit s vnějšími neestetickými projevy celulitidy a vyrovnat se s problém zevnitř je možné díky LPG masáži (které se někdy říká endermologie nebo lipomasáž) – jedná se o nejprogresivnější a nejúčinnější techniku, s jejíž pomocí je možné bezbolestně a bez újmy na zdraví vrátit kůži a podkoží do původního (zdravého) stavu.

Podstata LPG masáže spočívá v tom, že na oblast postiženou celulitidou se trojrozměrně vakuově-mechanicky působí. Účinek takového působení zasahuje do všech vrstev pokožky včetně podkožního tuku. Dokonce i plastičtí chirurgové uznávají LPG masáž jako vhodnou alternativu chirurgického zákroku – liposukce, která umožňuje korigovat postavu a vyléčit celulitidu.

Hlavní indikace k endermologii:

  • Existence celulitidy nebo předpoklady pro její vznik.

  • Přání snížit množství podkožního tuku bez ohledu na jeho umístění.

  • Potřeba dát do pořádku strukturu pokožky – tonizovat ji a zvýšit pružnost.

  • Přání upravit postavu, vymodelovat obrysy těla.

  • Posílení estetického efektu liposukce.

  • Léčba syndromu bolesti, který doprovází svalové křeče, poranění, ischias.

↑ Specifika přístrojové LPG masáže

Výrazný drenážní účinek, který zajišťují anticelulitidní endermologické masáže, normalizuje mikrocirkulaci a cirkulaci lymfy. Každá absolvovaná masáž urychluje příliv kyslíku a živin do tkání postižených celulitidou, napomáhá odstraňovat škodliviny a toxiny.

V důsledku absolvování masážní kůry se objem tělesného tuku snižuje a „pomerančová kůra“ mizí. Přístroj umožňuje provádět lipomasáž jednotlivých partií – hýždí, břišní stěny, stehen (z vnější i vnitřní strany), ramen a dalších partií. Díky přímému působení na postižená místa je možné během krátkého časového intervalu dosáhnout vynikajících výsledků.

↑ Jak se LPG masáž provádí

Délka kúry závisí na stupni poškození kůže. V průměru se jedná o 10 až 20 procedur, které se provádějí s frekvencí 1-2 krát za 7 dní. Pro konečnou konsolidaci dosažených výsledků se provádí podpůrná masážní kúra (ne více než 2 procedury za měsíc).

Pacient se obleče do speciálního obleku a poté jsou problémové partie ošetřeny pomocí nástavce. Procedura trvá 30-35 minut. Působení LPG přístroje je přitom na rozdíl od oblíbené vakuové masáže prakticky bezbolestné, nepoškozuje pokožku, nezanechává na těle zarudnutí a podlitiny.

Za zmínku stojí i výhody LPG masáže jako svého druhu stimulátoru organismu: několikanásobně zpomaluje proces stárnutí a výrazně zlepšuje vitalitu pleti. Lipomasáž je optimálním řešením pro ty, kdo nejsou připraveni operativním způsobem napravovat nedostatky postavy.

Lpg Lipomassage
bottom of page