top of page
4V8A2824.jpg

        GUINOT
 

Kosmetické ošetření 

                                                                                                                 

                                                                                                                             
                                                                                               

Jako jedno z nejúčinnějších neinvazivních kosmetických ošetření se celosvětově uznávaná Hydradermie už více než 40 let používá v nejexkluzivnějších salonech krásy na světě. Hydradermie je jedinečné ošetření, které kombinuje vlastní high-tech přístroj a účinné látky obsažené v kompaktních produktech vlastní řady. Tato kombinace zaručuje maximální účinné vpravování aktivních složek přípravků do hlubších vrstev pleti a okamžitě viditelné výsledky. Hydradermie pleť hloubkově šetrně čistí, účinně řeší dehydrataci, akné, ochablou pleť, vrásky i pigmentové skvrny. Nyní ještě s dokonalejším vpravováním aktivních složek do pleti!

Nyní je Hydradermie díky inovativnímu principu dynamické dvojité ionizace ještě účinnější – vedle stimulace a rychlejšího a hlubšího pronikání aktivních složek do pokožky dochází k aktivaci a vpravení látek i se zápornou polaritou. Výsledkem je maximalizace účinků všech aktivních látek a to i v hlubších vrstvách pokožky.

Už po prvním hodinovém ošetření vaše pleť viditelně omládne a díky pravidelným procedurám bude čistá, zdravá a omlazená. Tato ošetření provádějí jen odborně vyškolené a kvalifikované kosmetičky, které na základe důsledné diagnostiky, v souladu s potřebami vaší pleti, přesně určí vhodnou kombinaci produktů z řady určené pro Hydradermie ošetření.

Výsledky po prvním ošetření:

HYDRATACE + 52,3 % MAX. 56,8 % (HLAVNÍ AKTIVÁTOR: HYDROCYTOVÝ KOMPLEX A KYSELINA HYALURONOVÁ) MAZOTVORBA – 88,9 % AŽ 94,5 % (HLAVNÍ AKTIVÁTOR: AC-NET SEBOREGULÁTOR) HLOUBKA VRÁSEK – 49,7 % AŽ 53% (HLAVNÍ AKTIVÁTOR: BUNĚČNÝ KOMPLEX AGE LOGIC A ACTINERGIE) VÝŽIVA + 75,9 % MAX. 84,9% (HLAVNÍ AKTIVÁTOR: PRO-CERAMIDOVÝ KOMPLEX) IRITACE – 19,3 % AŽ 20,5% (HLAVNÍ AKTIVÁTOR: SEPICALM A VÝTAŽEK Z ARNIKY)

    HYDRADERMIE

Účinky ověřené časem

4V8A2830_edited.jpg
bottom of page