top of page

Acerca de

535A7955.jpg

Akce -Pouze my máme cenu za celý obličej a krk 9900 kč

           Liftera je moderní nechirurgický lifting obličeje, který vám vrátí mládí

Změny související s věkem jsou vždy spojeny se ztrátou elasticity kůže a také se změnou tzv. SMAS komplexu, který je odpovědný za podporu svalové tkáně. V důsledku toho měkké tkáně obličeje ochabují, jsou patrné velké záhyby v oblasti nozder a rtů, pytle pod očima, objevují se povislé tváře, druhá brada, pavučina z malých vrásek. Podobné změny se mohou týkat žen i mužů, počínaje věkem 30-35 let.

Univerzální procedurou, která pomůže provést korekci všech těchto změn souvisejících s věkem, je anatomický ultrazvukový lifting Liftera za využití technologie HIFU.

Technologie HIFU spočívá v působení vysoce intenzivního soustředěného ultrazvuku na určité fixační body, které jsou zodpovědné za udržení svalové struktury a kožního turgoru. V důsledku toho se kolagenová vlákna stahují a zhutňují, čím vytvářejí další oporu pro tkáně a zároveň s tím se spouští intenzivní proces regenerace pokožky. Týká se jak jejich hlubokých, tak i vnějších vrstev.

LIFTERA patří do nové generace ultrazvukových liftingových přístrojů. Díky určité koncepci dodávání energie do tkání je minimalizována bolestivost při zákroku a výsledky jsou znatelné rychleji.

Víceúrovňové působení zaručuje trojrozměrný objemový přirozený lifting měkkých tkání, který je patrný ihned po zákroku a zvyšuje se během 6-8 týdnů.

Výsledeky:

Po zákroku může dojít k mírnému zarudnutí, případně otoku. Obvykle se barva pleti vrátí do normálu po 2-3 hodinách. Otok ustupuje během jednoho dne.

Kosmetický efekt anatomického liftingu Liftera je patrný okamžitě. Pokožka se stává pružnější, vyrovnává se její tón, jemné vrásky se vyhlazují. Výsledný efekt zákroku lze posoudit po 2-3 měsících. Během této doby je zřetelné:

• vymizení vějířkovitých vrásek kolem očí a vrásek, které se objevují při úsměvu;

• vyhlazení nosoretních rýh a hlubokých vrásek na čele;

• zlepšení stavu povislých tváří, pytlů pod očima, druhé brady;

• zlepšení kontur obličeje;

• zvýšená elasticita a turgor kůže;

• snížení projevů celulitidy a ochablé kůže na těle.

V případě potřeby se druhý zákrok provádí nejdříve za 3 měsíce.

smass-lifting-lifter.jpg
apparat-liftera-a-1.jpg
217643f55523137e6b9ffd8c820c5fd3.jpeg
5.jpg
bottom of page