top of page

Biorevitalizace od Dermia Solution

                                Zaručujeme, že budete překvapena krásou své vlastní pleti.

Banner-85x200.jpg

Tajemství opravdu krásné pleti je velmi jednoduché. Žádné tajemství to totiž není.Existují však vědecké metody, ošetření a produkty, jejichž použití je doloženo výsledky. Tyto výsledky uvidíte a ucítíte již po prvním ošetření a s každým dalším ošetřením uvidíte nová zlepšení.

Posláním značky Dermia Solution® je vrátit Vám a pomoci k udržení opravdu krásné pleti bez ohledu na Váš věk.

Naše kosmetické ošetření a dermokosmetické produkty jsou skutečným přínosem a skvělou výživou pro Vaši pleť. Obě tyto složky jsou nezbytné a důležité pro dosažení stejných výsledků, kterých již dosáhli věrní uživatelé značky Dermia Solution®.Vše co Vaše pleť potřebuje je regenerace, rejuvenace a udržení zdraví, hydratace a mladistvého vzhledu. To lze dosáhnout za velmi krátkou dobu pomocí vysoce účinného ošetření u profesionální kosmetičky a speciálních kosmetických produktů pro denní domácí ošetření.

 Odborné ošetření Dermia Solution® používá přesně stanovené a vědecky prokázané procedury a zahrnuje 3 hlavní kroky. Celé ošetření díky vysokému účinku trvá jenom 50% času ve srovnání s klasickým méně účinným ošetřením. Ošetření Dermia Solution®poskytují pouze autorizovaní partneři, používající k ošetření speciální moderní produkty a zařízení Dermia Solution®. Základní ošetření se provádí až 4krát měsíčně a aktivuje vlastní rejuvenační funkci pleti a používá hydratační produkty a sérum pro výživu hlubokých vrstev pleti.

Základní ošetření představují jen 50% úspěchu. Denní péče mezi ošetřeními je velmi důležitá pro rychlý výsledek i stále krásnou pleť. Stejně jako my potřebujeme denně jíst, naše pleť potřebuje denně výživu.

Dermia Solution® nabízí řadu speciálních produktů, která zahrnuje jak velmi speciální péči, tak i produkty pro domácí použití. Produkty, které jsou nejen účinné, ale také dostupné, poskytnou Vám klíč k pleti, která vypadá a je zdravá, mladá a zářivá. Zeptejte se autorizované kosmetičky na vhodné produkty pro Vaši pleť.

                         

bottom of page