top of page

         Lpg liftmassage , krku a dekoltu pomocí přístroje LPG

endermologia.jpg

Ergolift (liftingová masáž obličeje) je jedinečná inovace, která podporuje omlazení a strukturální obnovu jemných tkání v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Jedná se o pokročilou neinjekční technologii, která stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové (její obsah se zvyšuje téměř o 85 %) a aktivuje tvorbu kolagenu, který je zodpovědný za mladistvost a estetickou krásu pleti.

Naš kosmetické centrum  vás zve na LPG masáž pomocí přístroje LPG INTEGRAL nejnovější generace. Používáme revoluční liftingovou technologii MOBILIFT a vy budete moci ocenit její výhody. Nová liftingová manipula, vybavená mikromotorem, umožňuje zvýšit účinnost stimulace pokožky téměř 2krát ve srovnání s výsledky předchozích technologií.

Liftingová masáž obličeje. Výhody metody LPG
Zákrok je pohodlný a bezbolestný.
Rychlý a kumulativní výsledek. Již po prvních sezeních budete moci vidět rozdíl.
Absolutní bezpečnost. Můžete si zachovat krásu a mládí, aniž byste se museli uchýlit k injekcím a chirurgickým zákrokům.
K čemu je přístroj LPG INTEGRAL dobrý?
Přesné počítačové řízení masáže;
Možnost pracovat na malých částech těla a choulostivých místech, jako jsou například oční víčka;
Maximální pohodlí při zákroku;
Větší účinnost díky působivé hloubce ošetření tkání.
Kolik masážních procedur LPG je třeba k dosažení maximálního účinku?
Průměrná délka kurzu je 10-12 procedur 2-3krát týdně. Počet sezení se může lišit v závislosti na individuálních vlastnostech a závažnosti kožních problémů. Naši kvalifikovaní kosmetologové provedou důkladnou diagnostiku, po které zvolí nejúčinnější omlazovací program. LPG masáže můžete navíc kombinovat s aplikací hydratačních, vypínacích a vyživujících masek.

bottom of page