top of page

         MIMOŘÁDNÁ AKCE -60 %

Laserová epilace

Yperion Or-Light - profesionální patentovaný systém odstranění chloupků SPL, který kombinuje nejlepší technologický pokrok v posledních letech a je v současnosti je nejlepší nabídkou na trhu kosmetických služeb.
Or-Light vytvořený a vyrobený ve Francii poskytuje vynikající výsledky odstraňování chloupků a určitá škála vlnových délek a unikátní impulzní charakteristiky zaručují absolutní bezpečnost klienta.

S OR-LIGHT je poskytovaná péče pohodlná a vhodná pro většinu typů pokožky a vlasů. Každý člověk má však své vlastní vlastnosti, což vylučuje přijetí jakýchkoli norem v oblasti odstraňování chloupků.

Tato technologie SPL (Square Pulse Light) je nejúčinnějším systémem: energie je dodávána v jediném pulsu s konstantním výkonem, což vám umožňuje pracovat s optimální účinností a současně výrazně snížit riziko popálení.

Na rozdíl od laserů, které vyzařují úzký a souvislý paprsek světla, obvykle na jedné dané vlnové délce, zařízení s intenzivním pulzním světlem vyzařují své záblesky světla ve velmi širokém spektru a širokém rozsahu délek. vlny. Proto je snadné pochopit, že Laser bude navržen pro jeden typ ošetření, zatímco zařízení využívající technologii intenzivního pulzního světla budou schopna vyřešit celou řadu estetických problémů, protože budou vybavena optickými systémy, filtry využívajícími spolehlivé elektronické programy ochrany před popálením.

Společnost Yperion neustále představuje nejnovější, bezkonkurenční vývoj svých zařízení, a to přináší na trh nepopiratelné výhody. Jednou z nejnovějších technologií úspěšně aplikovaných v zařízení Or-Light je ovládání a následná automatická kalibrace výkonu lampy, která vylučuje možnost lidského faktoru při kalibraci kosmetičkou. Tento systém vám umožní mít jistotu, že zařízení funguje stabilně a efektivně s využitím svého plného potenciálu.

Salon-165.jpg
podmyshechnaya-2048x2048.jpg
bottom of page