Trvalý účinek navždy

Yperion Or-Light - profesionální patentovaný systém odstranění chloupků SPL, který kombinuje nejlepší technologický pokrok v posledních letech a je v současnosti je nejlepší nabídkou na trhu kosmetických služeb.
Or-Light vytvořený a vyrobený ve Francii poskytuje vynikající výsledky odstraňování chloupků a určitá škála vlnových délek a unikátní impulzní charakteristiky zaručují absolutní bezpečnost klienta
.

SPL  depilace je bezkontaktní metoda depilace, při níž nedochází k bezprostřednímu kontaktu částí přístroje s lidskou pokožkou. Během procedury nedochází k žádnému poškození jemných struktur povrchové vrstvy kůže. Tím je zcela vyloučna možnost nákazy během procedury depilace. Samotné světelné záblesky jsou pro pokožku naprosto bezpečné, neboť na ni působí světlo, jehož záření se svou strukturou blíží ke slunečnímu světlu, neobsahuje ale ultrafialové záření. Kromě toho je přístroj používaný k depilaci vybaven spolehlivým systémem dvojí filtrace. Právě proto depilace, prováděná v našem salonu s pomocí unikátního francouzského přístroje OR Light, nevyžaduje žádnou anestezii ani ochlazování, a nebezpečí popálení během procedury  je naprosto vyloučena. Rovněž je vyloučena možnost vzniku jakýchkoli alergických reakcí v průběhu depilace. Procedura  není doprovázena žádnými bolestivými pocity. Pacient může občas pocítit pouze lehké píchání, které se nejčastěji objevuje na začátku procedury depilace.

Cenik :

Horni ret 600 kč

Třisla a intimní partie 2600 kč

Podpaží  1300 kč

 Intimni partie (Bikini) 1500 kč

Celě obličej 2000 kč

Stehna 4000 kč

Celé ruce 4300 kč

Celé nohy 8000 kč

Předlokti 2800 kč

Celé telo 12000 kč